Kreslím, kreslíš, kreslíme!

A co vy? Také rádi sáhnete po tužce, uhlu či pastelu a necháte je rejdit po papíru?

U nás v boleveckém TOTEMu se jednou měsíčně scházíme, abychom společně kreslili či malovali. Aktivitou provází dvě dobrovolnice, absolventky uměleckých škol – Viki Hermanová a Aisha Krist. Zadání bývají různá, někdy kreslíme předměty, někdy modely. Teď už pomalu nazrál čas a počasí k tomu bude přímo vybízet, abychom se z místnosti vydali do přírody a věnovali kresbě či malbě venku, na čerstvém vzduchu.

Z reakcí účastníků víme, že je příjemné strávit čas s podobně naladěnými lidmi. Během tvorby se proberou různá témata, jak ta umělecká, tak třeba i osobní. Naše milé dobrovolnice vám v případě dotazů směrem k výtvarnu rády přispějí svými tipy či radou.

Pokud rádi kreslíte či malujete a třeba si říkáte, že by mohlo být hezké, kdybyste byli ve společnosti lidí, kteří to mají stejně, neváhejte a připojte se ke Kreslení pro každého. Jestli chcete zjistit, který den se do kreslení pustíme v květnu či v dalších měsících, mrkněte do TOTEMového rozcestníku a přihlaste se. Pak už stačí jen přijít, donést si vlastní pomůcky a papíry a hurá do toho!

V případě dotazů, nás kontaktujte:

Petra Kutišová, tel.: 732 343 947, e-mail: kutisova@totemplzen.cz