Květnová Krásná vycházka k Padrťským rybníkům

S jarem v plném proudu k nám putují dny s počasím hrajícím různými barvami a na květnovou Krásnou vycházku k nám doputoval den plný příjemného slunečního svitu a osvěžujícího vánku. Takto pěkně naladěný den šel ruku v ruce s Krásnou vycházkou, kterou pro přihlášené výletníky naplánovala a zrealizovala Hanka Čadová.

Vycházka započala v Plzni, odkud se skupina autobusem přesunula do Teslín. Tam se společně vydali směrem na Brdy, kde po cestě zahlédli chatu Václavku a pomník parašutistů. Dále pokračovali po turistických stezkách až k Padrťským rybníkům, kde všichni náramně ocenili krásný výhled a příjemný klid, který celá oblast nabízela.

Po přestávce na svačinu a společné fotografii výlet pokračoval do Míšova, o kterém se při cestě dozvěděli zajímavé informace a kde společnou vycházku zakončili v místním podniku s pochoutkami z grilu.

I přesto, že si všichni účastníci odnesli oblečení plné pylu, kterého v tu dobu bylo více než dost, odnesli si také zážitek z příjemně stráveného dne venku, a ještě k tomu v milé společnosti.