Přidejte se do TOTEMového hůlkování!

Ve vzduchu je občas už svěže jarní, sluníčko získává mnohem větší sílu a vy tu svoji můžete nabrat při TOTEMových nordicwalkingových kondičních vycházkách. Od 28. 2. 2022 začíná nový šestitýdenní cyklus a ve dvou skupinách by se pro vás určitě ještě našlo místo. Při vycházkách nejen posílíte svoje tělo, ale osvěžíte i svoji duši. Můžete totiž počítat se skvělými zážitky: na jaře třeba obdivujeme rozkvetlé bledule nedaleko Strženky, může vás pobavit, když se dešťovým přeháňkám někteří brání veselým paraplíčkem posazeným přímo na hlavě, občas zažijete i trochu dobrodružství, když se nám do cesty položí padlý strom…

A teď ještě pár praktických informací…

TOTEMové hůlkování

Nabízíme intenzivní šestitýdenní trénink chození s nordic walkingovými holemi (NW) v krásné přírodě kolem Boleveckých rybníků v doprovodu profesionálních lektorů. Kromě přátelské atmosféry přináší možnost naučit se techniku NW, zlepšit si zdravotní kondici, trávit smysluplně svůj volný čas a potkávat se s podobně naladěnými lidmi. Náročnost je přizpůsobená účastníkům kurzu. Kurz probíhá v rámci projektu Pro zdraví a na pohodu.

Lektoři: Jitka Batková, Jakub Kladiva, Martin Pergl, Michaela Rubášová

Kdy probíhá:
pondělí 10:00–12:00 hod. AKTIV (Míša Rubášová)
pondělí 14:00–16:00 hod. RELAX (Jakub Kladiva) – volná místa
středa 10:00–12:00 hod. AKTIV (Martin Pergl) – volná místa

Je možné se přihlásit na 1–2 termíny vycházek, např. PO 10:00 a ST 10:00 hod.

Termín vycházek: 27. 2. – 7 . 4. 2023
Účastnický poplatek: 150 Kč / 6 lekcí
(pozn.: Pokud si účastník zvolí 2 skupiny a chodí tedy 2x týdně, platí 300 Kč)

Úroveň obtížnosti:

RELAX – s hůlkami na čerstvý vzduch
Zaměřené na rovnoměrné rozpohybování celého těla, aktivní odpočinek v přírodě se stejně naladěnými lidmi. Stupeň obtížnosti je vhodný i pro začátečníky, osoby s nižší fyzickou zdatností. Je mírně fyzicky namáhavé, trasy obvykle v délce do 5 km.

AKTIV – aktivně s hůlkami za správnou technikou a kondicí
Zaměřené na intenzivnější trénink celého těla, zvýšení osobní kondice, aktivní pohyb v přírodě se stejně naladěnými lidmi. Využití členitějšího terénu s drobným převýšením, trasy s délkou obvykle kolem 7 km.

Chcete vědět ještě víc? Nebo se rovnou přihlásit, abyste mohli hned naskočit do kurzu? Zastavte se v TOTEMu Bolevec, Kaznějovská 51, Plzeň nebo nás kontaktujte na tel.:  777 343 580.