Přidejte se do TOTEMového hůlkování

Sluníčko už získává mnohem větší sílu a vy tu svoji můžete nabrat při TOTEMových nordicwalkingových kondičních vycházkách. Od 28. 2. 2022 začíná nový šestitýdenní cyklus a v každé skupině máme ještě několik volných míst, stačí si jen vybrat. Při vycházkách nejen posílíte svoje tělo, ale osvěžíte i svoji duši. Můžete totiž počítat se skvělými zážitky: na jaře třeba obdivujeme rozkvetlé bledule nedaleko Strženky, může vás pobavit, když se dešťovým přeháňkám někteří brání veselým paraplíčkem posazeným přímo na hlavě, občas zažijete i trochu dobrodružství, když se nám do cesty položí padlý strom… A teď ještě pár praktických informací:

TOTEMové hůlkování

Nabízíme intenzivní šestitýdenní trénink chození s nordic walkingovými holemi (NW) v překrásné přírodě kolem Boleveckých rybníků v doprovodu profesionálních lektorů. Kromě přátelské atmosféry přináší možnost naučit se techniku NW, zlepšit si zdravotní kondici, trávit smysluplně svůj volný čas a potkávat se s podobně naladěnými lidmi. Náročnost je přizpůsobená účastníkům kurzu. Kurz probíhá v rámci projektu Pro zdraví a na pohodu.

Lektor: Jitka Batková, Veronika Máslová, Michaela Rubášová, Martin Pergl, Jakub Kladiva

Kdy probíhá:
pondělí 10:00–12:00 hod. AKTIV (Míša Rubášová)
pondělí 13:00–15:00 hod. AKTIV (Jitka Batková)
pondělí 14:00–16:00 hod. RELAX (Veronika Máslová / Jakub Kladiva)
středa 10:00–12:00 hod. AKTIV (Martin Pergl)

Je možné se přihlásit na 1–2 termíny vycházek, např. PO 10:00 a ST 10:00 hod.

Termín vycházek: 28.2. – 10.4.2022
Účastnický poplatek: 150 Kč / 6 lekcí
(pozn.: Pokud si účastník zvolí 2 skupiny a chodí tedy 2x týdně, platí 300 Kč)

Sraz k vycházce je vždy před TOTEMem v Bolevci (Kaznějovská 51, Plzeň), kde na vás bude čekat instruktor s hůlkami na kondiční chůzi. Co si vzít s sebou: Láhev s pitím, něco malého k zakousnutí v případě velkého hladu. Podle ročního období čelenku nebo čepici, pláštěnku nebo bundu do deště.

Úroveň obtížnosti:

RELAX – s hůlkami na čerstvý vzduch
Zaměřené na rovnoměrné rozpohybování celého těla, aktivní odpočinek v přírodě se stejně naladěnými lidmi. Stupeň obtížnosti je vhodný i pro začátečníky, osoby s nižší fyzickou zdatností. Je mírně fyzicky namáhavé.

AKTIV – aktivně s hůlkami za správnou technikou a kondicí
Zaměřené na intenzivnější trénink celého těla, zvýšení osobní kondice, aktivní pohyb v přírodě se stejně naladěnými lidmi. Využití členitějšího terénu s drobným převýšením. Usiluje o vyšší rozsah pohybů a intenzivnější práci s holemi.

Chcete vědět ještě víc? Nebo se rovnou přihlásit, abyste mohli hned naskočit do kurzu?
Kontaktujte Mgr. Michaelu Rubášovou, tel.: 608 744 002, email: rubasova@totemplzen.cz.