Seniorkapela čestnými hosty na svatoaloisovském pouťovém veselí

Jedna z velmi důležitých každoročních událostí, kterou Domov svatého Aloise pořádá je, jak už i jeho název může napovědět, Svatoaloisovská pouť. Při tvorbě programu a zamýšlení se nad hudebním programem si jako první vzpomněli na TOTEMovou Seniorkapelu. A protože takové pozvání se neodmítá, Seniorkapela s velkým potěšením v domově zahrála.

Ze začátku se událost pokusil pokazit déšť, který se snažil nejen zastrašit kapelu a návštěvníky, ale i poničit připravené občerstvení. Tomu se však s pomocí hbitých rukou všech kolem, dostatkem deštníků a plachet povedlo předejít a hudebnímu veselí nestálo nic v cestě.

Kapela zahrála výběr ze svých nejoblíbenějších písní, a to jak populárních, tak country i dechových. Zpěv doprovodily kytary, bicí, klávesy a akordeon. Příjemnou atmosféru pak doplnili dobře se bavící účastníci, kteří si také s radostí zatančili a některé písně si s kapelou i zazpívali.

Domovu svatého Aloise děkujeme za spolupráci a budeme se těšit do budoucna na další společnou příležitost. Seniorkapela však nevystupuje jen takto, poslechnout si je, zatančit a zazpívat si s nimi můžete i vy. Kdy a kde se vždy dozvíte v aktuálním TOTEMovém rozcestníku.