Týden sociálních služeb se zrcadlí i v TOTEMovém dění

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR vyhlásila již XIII. Týden sociálních služeb (4.–10. 10. 2021). Protože se sociálními službami se „potkáváte“ také v TOTEMu, k této akci se připojujeme a otevíráme vám své dveře…

A nejen my. Řada poskytovatelů sociálních služeb využívá příležitosti a právě v rámci Týdne sociálních služeb se snaží veřejnosti představit své služby a ukázat je jako potřebné, důležité a kvalitní. Sociální služby se totiž dotýkají životů každého z nás a pomáhají lidem žít běžným životem – mohou pracovat, nakupovat, navštěvovat školy, aktivně trávit volný čas, starat se sami o sebe, svou domácnost apod.

TOTEM se ve svých sociálních službách věnuje jednak seniorům, které se snaží přirozeně aktivizovat a posilovat jejich sociální kontakty, jednak různými způsoby podporuje rodiny s dětmi, které se nacházejí v nepříznivých životních situacích.

Pokud jste TOTEM dosud jen míjeli, zavítejte k nám a nechte se provést našimi prostory, ve kterých mj. můžete aktivně trávit svůj čas. Průvodkyní vám bude Vlasta Faiferlíková, ředitelka TOTEMu.

Den otevřených dveří 6. 10. 2021 v čase 10:00-15:00 hod.

Během letošního Týdne sociálních služeb vás rádi uvítáme také v naší Hravé kavárně, zájemci o dobrovolnictví zas mohou využít Dobrokavárnu