Zdolejme La Manche suchou nohou!

Pamatujete si, jak jsme se před rokem společně snažili přeplavat La Manche? Ne ten skutečný průliv mezi Francií a Anglií, tu vzdálenost oddělující obě země jsme překonávali svými plaveckými výkony v bazénech. A dařilo se nám…

Letos je tu další výzva!

Projekt SenSen – Senzační Senioři vyhlašuje mimořádnou chodeckou štafetu pod názvem La Manche na suchu. Když se totiž nemůžeme ponořit do bazénů a plavat, zkusíme pověstný La Manche zdolat suchou nohou – plavání vyměníme za chůzi s holemi i bez nich.

V průběhu února budeme vyrážet do přírody i jinam a chodit a chodit, jak komu budou síly stačit a nohy sloužit. Naše výkony – našlapané kilometry se se sečtou a určitě La Manche překročíme ne jednou, ale hned několikrát. Odhoďte výmluvy, vzdorujte své pohodlnosti a přidejte se! Vždyť hýbat se je zdravé a takový přirozený pohyb, jakým je obyčejná chůze, dokáže s tělem (i duší) hotové zázraky.

Jdete do toho?

Stačí vyplnit přihlášku (co nejdříve, abyste toho zvládli nachodit co nejvíce) a odevzdat ji na recepci TOTEM, z.s. (Kaznějovská 51, Plzeň), a to ve všedních dnech v čase 8:00-15:00 hod. Výměnou za vyplněnou přihlášku dostanete svůj osobní průkaz chodce, do kterého si budete poctivě zaznamenávat, kdy a kolik jste toho ušli. A budete koukat, jak pravidelným chozením pookřejete. Třeba pak u vycházek zůstanete i po skončení výzvy 28. 2. 2021.

Vyplněné chodecké průkazy s nachozenými kilometry je třeba odevzdat na recepci TOTEMu do 5. 3. 2021. Vaše osobní úspěchy v chození dáme dohromady, abychom věděli, kolik kilometrů jsme všichni společně v TOTEMu našlapali a výsledky zveřejníme na našem webu do konce března.

Kontakt pro dotazy a bližší informace:

Michaela Rubášová, tel.: 608 744 002, email: rubasova@totemplzen.cz