Zapojíte se do TOTEMových aktivit v Bolevci?

Zápisy do pravidelných TOTEMových aktivit jsou čerstvě za námi a mohlo by se zdát, že už nebudete mít příležitost se do některé z aktivit zapojit. Ale máme pro vás dobrou zprávu! Šance tu stále je – můžeme vám nabídnout pár volných míst, která čekají na zaplnění.

Jestli jste si někdy říkali, že by bylo dobré naučit se nějaký cizí jazyk (třeba jen jeho základy), máte možnost svoje úvahy proměnit v činy a přihlásit do kurzu:

Angličtina pro začátečníky

Čeká vás přátelská výuka anglického jazyka od samých začátků pod vedením Ing. Evy Holé a v tempu, které vám a skupině bude vyhovovat. Bude probíhat jednou týdně v úterý v čase 10:30–12:00 hod.

Patříte-li mezi ty, kteří cizí jazyk už ovládají, a rádi byste jej pravidelně používali, můžete využít naše

Jazykové konverzace

a udržet tak svoje jazykové znalosti na komunikativní úrovni. Konverzovat je aktuálně možné ve francouzštině, a to každý čtvrtek v čase 9:15–10:15 hod., nebo v ruštině, a to každé pondělí v čase 13:00–14:00 hod.

Budete-li chtít svou pozornost zaměřit spíše na tělo a dopřát mu každý týden dávku pohybu, máme pro vás:

Pilates

Pilates Clinic Metod je cvičení spojené s nejmodernějšími zdravotními a fyzioterapeutickými koncepty. Cvičí se tak, aby každý pohyb byl funkční a pro tělo maximálně přínosný v oblasti zdravého držení těla. Jedná se o pomalejší cvičení, které vám díky preciznímu provedení cviků pomůže s bolestí zad, kloubů a svalů. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Bude probíhat každou středu v čase 9:00–10:00 hod.Můžete si s námi zatančit také orientální tance

Orient se Saidou

Objevte kouzlo ženského tance v rytmu orientální hudby s Mgr. Zdeňkou Pelikánovou. Čekají vás taneční prvky, které jsou uzpůsobeny vašemu věku a kondici. Tanec vám pomůže zlepšit pohyblivost, podpořit ženskost pohybů, umožní vám cítit se krásně a smyslně a oprostí vás alespoň na chvíli od každodenních starostí. Z naučených kroků nacvičíme jednoduché i složitější choreografie. Bude probíhat každé úterý v čase 15:30–16:30 hod.

Nebo se můžete naučit jezdit na koloběžce a třeba i propadnout jejímu kouzlu díky šestitýdennímu kurzu Koloběžky pro začátečníky, který bude probíhat v úterý 14:00–15:30 hod.

 

Chcete-li se přihlásit nebo se o uvedených aktivitách dozvědět více kontaktujte nás na tel. č.: 377 260 425 nebo emailem: rezervace@totemplzen.cz. Přihlásit se do uvedených TOTEMových kurzů a klubů je možné do 30. 9. 2021.

Pokud by vás lákala aktivita, která se neodehrává každý týden, ale méně často a přesto v pravidelném rytmu, mohl by vás zaujmout některý z neobsazených kurzů Akademie třetího věku. Které to jsou? Podívejte se sem.