Kupte dárkový poukaz do TOTEMu

Kurz práce na chytrém telefonu, kurz Akademie třetího věku či nordic walking s angličtinou. To a mnohé další je možné až do Vánoc koupit jako dárkový poukaz v TOTEMu.

V TOTEMu realizujeme řadu zajímavých kurzů a programů pro seniory, které nyní můžete koupit svým rodičům, přátelům nebo se jimi nechat obdarovat od svých dětí, vnoučat. Poukazem darujete jak aktivitu samotnou s úžasnými lektory, prověřeným know-how a milým prostředím TOTEMu, ale především příležitost někam patřit.

Takže pokud máte doma rodiče a už se nemůžete dívat na to, jak se uzavírají do sebe, ztrácí se před očima, tento dárkový poukaz může být první krok na cestě k hezkým dnům.

Kde zakoupit? 

Osobní vyzvednutí plus platba pouze hotově:
Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.
Kaznějovská 51, 323 00 Plzeň
pondělí – čtvrtek 8:00 – 20:00, pátek 8:00 – 15:00
tel.: 377 260 425, 777 343 580

Platba kartou a následné doručení poukazu elektronicky, nebo možné vyzvednout osobně:
na našem TOTEMovém eshopu vždy pod odkazem níže

Jak využít? 

Kurzy se budou otevírat v první polovině roku 2022 podle aktuální situace a naplněnosti.
Při zakoupení poukazu necháte kontakt na člověka, kterému poukaz darujete. A pak už jen vyčkáte, až se naše kolegyně dotyčnému v lednu ozvou a domluví si podrobnosti toho, kdy by chtěl či mohl aktivitu navštěvovat.

Jak dlouho poukazy platí?

Dárkové poukazy platí do konce roku 2022.

Z čeho vybírat?

Připravili jsme nabídku zajímavých kurzů a je samozřejmě také možné vystavit poukaz i na aktivitu, do které již chodíte v tomto období a budete pokračovat po Vánocích. V tom případě se pak s konkrétním požadavkem obraťte na koordinátora svého kurzu.

 

Práce s chytrým telefonem - balíček 2 kurzů pro seniory

Balíček kurzů 1+1 zdarma: základní kurz Spolu krok po kroku + navazující Propojím se s ostatními

 

500 Kč / 2 kurzy, každý 3x 2 hodiny

 

Cílem kurzu je zvládnout základní ovládání moderních telefonů s operačním systémem Android a vědět, jak telefon využít dle vlastních potřeb. V kurzu se dozvíte informace o vašem telefonu a jeho nastavení, o příslušenství, propojení pro přenos dat, základní popis a ovládání operačního systému Android, jak telefon využívat pro telefonování, SMS, pořizování a posílání fotografií a videí a jak využívat dostupné praktické aplikace.

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

Práce na počítači pro seniory - balíček 2 kurzů pro seniory

Balíček kurzů 1+1 zdarma (základní kurz Počítač jako parťák + navazující Orientuji se a sdílím s přáteli)

 

500 Kč / 2 kurzy, každý 4x 2 hodiny

 

V těchto dvou kurzech se naučíte základy práce s notebookem a zjistíte, že IT technologie mohou být velmi užitečné pro každodenní práci. Naučíte se práci s myší, s klávesnicí, se soubory. Seznámíte se s programem Word, naučíte se základy práce na internetu a možnosti ukládání souborů. Zjistíte také, jak jednoduše propojit notebook s mobilním telefonem či fotoaparátem.

Při kurzech pracujeme výhradně na našich noteboocích, které mají operační systém Windows 10.

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

Práce na počítači pro seniory - balíček 4 kurzů pro seniory

Balíček kurzů 3+1 zdarma FULLPACK (základní kurz Počítač jako parťák + další 3 navazující kurzy: Orientuji se a sdílím s přáteli, Na síti doma i ve světě, Jsem „onlajn“ a mám přehled)

 

1 500 Kč / 4 kurzy (32 hodin skupinově / 16 individuálních hodin), tedy každý kurz 4 setkání x 2 hodiny skupinově (v případě nedostatečného obsazení skupinového kurzu každý kurz 4 setkání x 1 individuální hodina)

 

Nabízíme výuku práce na notebooku ve čtyřech kurzech. V námi nabízených kurzech se naučíte pracovat s notebookem a zjistíte, že IT technologie mohou být velmi užitečné pro každodenní práci. Naučíte se ovládat e-mail, programy jako Word či Excel, naučíte se pracovat s internetem, dozvíte se mnoho zajímavého o různých užitečných aplikacích, jako jsou např. mapy, počasí či jízdní řády. Upozorníme Vás také na nebezpečí, která na nás mnohdy na internetu číhají, naučíte se stahovat si fotografie z cest a posílat je přátelům.

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

 

Balíček Akademie třetího věku

Nabízíme pro vaše rodiče/prarodiče/přátele možnost se zapojit do vzdělávacího projektu Akademie třetího věku. V rámci balíčku nabízíme zapojení do zbrusu nového tématu Základy ekologie, pro které jsme připravili zajímavý program s poutavým vyprávěním lektora odborníka z praxe. K tomuto tématu si může obdarovaný vybrat ještě jakýkoliv jiné téma, dle aktuální nabídky a kapacity. Setkání probíhá vždy jednou měsíčně a to od února do června, nutnost přihlášení do konce ledna 2022.

 

300 Kč / 2 témata, každé 4 setkání po 1,5 hodině  (Základy ekologie + dle vlastního výběru a kapacity tématu)

 

Volná místa v Akademii třetího věku najdete v těchto tématech, ze kterých můžete vybírat druhý kurz do balíčku:

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

Nordic walking s angličtinou

Pro malé skupiny max. 5 lidí jsme připravili procházky po boleveckých lesích s nordic walkingovými holemi s anglicky mluvícími kolegyněmi Emmou a Beou. Na vyžádání nabízíme i malou instruktážní půlhodinovku o tom, jak hole správně používat, s vyškoleným lektorem. Čeká Vás příjemně strávený čas a možnost procvičit svoje jazykové dovednosti. Vhodné pro všechny úrovně angličtiny. Hole můžeme na vycházku bezplatně zapůjčit.

 

300 Kč / 5 setkání, každé setkání po 1,5 hodině

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

Relax ve finské/infrasauně 1,5 hodiny pro klienty, lektory a dobrovolníky TOTEMu

Užijte si odpočinek v naší nové krásné sauně.

 

Rezervovat si můžete pobyt minimálně na 60 min. Vybrat si můžete mezi klasickou finskou saunou, vyhřátou na 80°C, nebo infrakabinou, kde infrapanely hřejí na 60°C. Sauna je vždy uzavřená pro skupinu 2–4 osob. Vezměte kamaráda, kamarádku, manžela či manželku a nechte se hýčkat teplem a krásnou energií, kterou naše sauna má.

 

Cena pro uzavřenou skupinu 2-4 osob: 300 Kč / 1,5 hod. pro klienty TOTEMu

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

Relax ve finské/infrasauně 1,5 hodiny pro veřejnost

Užijte si odpočinek v naší nové krásné sauně.

 

Rezervovat si můžete pobyt minimálně na 60 min. Vybrat si můžete mezi klasickou finskou saunou, vyhřátou na 80°C, nebo infrakabinou, kde infrapanely hřejí na 60°C. Sauna je vždy uzavřená pro skupinu 2–4 osob. Vezměte kamaráda, kamarádku, manžela či manželku a nechte se hýčkat teplem a krásnou energií, kterou naše sauna má.

 

Cena pro uzavřenou skupinu 2-4 osob: 350 Kč / 1,5 hod. pro veřejnost

 

Poukaz můžete elektronicky zakoupit ZDE.

 

Jsem filantrop a podpořím TOTEM

TOTEM je místem SETKÁVÁNÍ SE.

Propojujeme všechny generace, aktivně zapojujeme seniory i dobrovolníky.

Zakoupením dárcovského poukazu přispíváte k udržitelnosti našich projektů. Děkujeme za podporu!

 

Hodnota příspěvku může být od 100 Kč do 1 000 Kč či jakákoli kombinace.

 

Poukaz na 100 Kč můžete elektronicky koupit ZDE.

 

Poukaz na 200 Kč můžete elektronicky koupit ZDE.

 

Poukaz na 500 Kč můžete elektronicky koupit ZDE.

 

Poukaz na 1000 Kč můžete elektronicky koupit ZDE.